PUNKT APTECZNY mgr farm. Iwona Pączko (Czyżowice, ul. Dworcowa 12 lok. nr 1)

PUNKT APTECZNY mgr farm. Iwona Pączko (Czyżowice, ul. Dworcowa 12 lok. nr 1)
ul. Dworcowa 12/1, 44-352 Czyżowice

PUNKT APTECZNY mgr farm. Iwona Pączko (Czyżowice, ul. Dworcowa 12 lok. nr 1)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
Mocznik, alkohol laurylowy-6.5, gliceryna, parafina ciekła.
1 g lakieru zawiera 80 mg cyklopiroksu.
1 tabl. powl. zawiera 125 mg, 250 mg lub 500 mg cefuroksymu w postaci aksetylu.

Wypijanie pół litra wody przed posiłkiem stymuluje receptory w żołądku do wytwarzania uczucia sytości, ułatwiając odchudzanie. Z badań wynika, że osoby, które piją wodę przed posiłkiem, chudną więcej niż osoby niestosujące tej praktyki, a będące na tej samej diecie.

Dieta dr. Michała Mularczyka to opracowany przez warszawskiego lekarza program będący połączeniem jego wiedzy medycznej, własnych doświadczeń i… męskiego podejścia do życia, w którym rządzą jasne zasady, a jedna z nich to: im mniej wyrzeczeń, tym większa skuteczność.

Czy dieta oparta na spożywaniu tylko określonych grup spożywczych lub skrupulatnym liczeniu kalorii to zdrowy sposób odchudzania? A może lepiej zastosować głodówkę? Rozwiewamy wszystkie wątpliwości.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.