SUPER-PHARM POLAND Sp. z o.o. APTEKA SUPER-PHARM (Częstochowa Al. Wojska Polskiego 207)

SUPER-PHARM POLAND Sp. z o.o. APTEKA SUPER-PHARM (Częstochowa Al. Wojska Polskiego 207)
Al. Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa

SUPER-PHARM POLAND Sp. z o.o. APTEKA SUPER-PHARM (Częstochowa Al. Wojska Polskiego 207)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g kremu zawiera 100 mg dokonazolu. Preparat zawiera glikol propylenowy.
1 kaps. o przedł. uwanianiu zawiera: 15 mg cynku (75 mg diglicynianu cynku) oraz 800 µg witaminy A (11 mg palmitynianu retinylu).
1 tabl. zawiera 10 mg hydrokortyzonu. Tabletki zawierają laktozę.

Francuzi mają swoje Bouche de Nöel, Hiszpanie keks ze schowanymi wewnątrz monetami, Brytyjczycy „Świąteczny Pudding”, my mamy karpia, zupę grzybową, barszcz wigilijny, pierogi itd. Niezależnie od naszego pochodzenia, tradycji, szerokości geograficznej, święta zawsze są czasem pełnym kulinarnych pokus dla każdej osoby z nadwagą lub otyłością, która jest na diecie odchudzającej, czyli redukcyjnej.

Dieta rozdzielna dr Haya nie wymaga od nas liczenia kalorii. Jej podstawową zasadą jest bowiem rozdzielenie produktów białkowych od węglowodanowych. Odpowiednie łączenie produktów jest wyznacznikiem sukcesu diety. Ważne jest także to, że potrawy smażymy tylko na oliwie z oliwek lub dusimy i gotujemy na parze. Proponujemy przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie dr Haya.

Dieta orkiszowa zawiera przepisy, które są przeznaczone m.in. dla osób zmagających się z podwyższonym cholesterolem, chorobami serca czy problemami z układem pokarmowym. Dania na bazie tego słodko-orzechowego ziarna mogą wypróbować także kobiety spodziewające się dziecka. Również diabetycy znajdą tutaj coś dla siebie. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie orkiszowej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.