"POD ZŁOTYM LWEM"

"POD ZŁOTYM LWEM"
ul. SIKORSKIEGO 4 0, 64-700 CZARNKÓW

"POD ZŁOTYM LWEM"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 20 mg omeprazolu (oraz 163 mg sacharozy i 8 mg laktozy).
1 kaps. zawiera 100 mg itrakonazolu. Preparat zawiera sacharozę.
1 tabl. zawiera 25 mg, 50 mg lub 100 mg lamotryginy; tabletki zawierają laktozę. 1 tabl. do sporządzania zawiesiny/do rozgryzania i żucia zawiera 2 mg, 5 mg, 25 mg lub 100 mg lamotryginy.

Dieta ziemniaczana to sprawdzony sposób na odchudzanie. To mit, że ziemniaki są tuczące. Mają one nie tylko właściwości odchudzające, lecz także pozytywnie wpływają na zdrowie, m.in. na układ nerwowy, dzięki czemu pozwalają wyrwać na diecie i przetrwać kryzys w odchudzaniu. Sprawdź, na czym polega dieta ziemniaczana, jakie są jej efekty i ile można na niej schudnąć.

Nadciśnienie tętnicze to przypadłość, której jedną z metod leczenia jest dieta. Jadłospis osoby chorej na nadciśnienie powinien wykluczyć przede wszystkim potrawy tłuste i słone. Nadciśnienie tętnicze zwykle trapi osoby jadające dużo, tłusto i słono. Oto tygodniowy jadłospis w diecie na nadciśnienie.

Nadkwasota to nieprzyjemna dolegliwość ze strony układu trawiennego. Objawia się zgagą, wzdęciami, nudnościami, zaparciami, odbijaniem kwaśnej treści żołądka i pieczeniem za mostkiem. Jeśli masz takie dolegliwości powinieneś koniecznie zmienić dietę.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.