APTEKA NR 05-022

APTEKA NR 05-022
ul. SIENKIEWICZA 5, 16-020 Czarna Białostocka

APTEKA NR 05-022

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 150 mg mannitolu. Osmolarność: 823 mOsm/l
1 ml koncentratu do sporządzania roztworu do infuzji zawiera 5 mg oksaliplatyny; lek zawiera laktozę.
10 ml syropu zawiera: 20,6 mg witaminy C, 4,7 mg niacyny, 3,4 mg witaminy E, 0,5 mg ryboflawiny, 0,4 mg witaminy B6, 0,4 mg tiaminy, 107 µg kwasu foliowego, 13,4 µg biotyny, 0,8 µg witaminy B12, 2,6 g aloesu. Smak malinowy.

Dieta koktajlowa dla urody i zdrowia znana jest od lat - owoce i warzywa to skarbnica magicznej mocy witamin i minerałów. Te niewidoczne, maleńkie składniki każdego dnia pomagają nam dbać o cerę, paznokcie, włosy i... dobre samopoczucie. Wypróbuj nasze przepisy na koktajle dla urody.

Za każdym razem, gdy wybierasz posiłek, przekąskę, napój, podejmujesz decyzję, która ma pozytywny lub negatywny wpływ na twój organizm. Dieta może zapobiegać rakowi lub odwrotnie - przyczyniać się do zachorowania na nowotwór. Poznaj dietę antyrakową, ważny element w profilaktyce antynowotworowej.

Piperyna to składnik pieprzu, który nadaje mu ostry, piekący smak. Ma także inne właściwości, dzięki którym może znaleźć zastosowanie w medycynie. Z badań wynika, że piperyna ma właściwości odchudzające, przeciwnowotworowe i antybakteryjne. Ponadto może uchronić przez alzheimerem i pomóc w namnażaniu komórek barwnikowych skóry u osób cierpiących na bielactwo. Sprawdź, jakie jeszcze działanie ma piperyna.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.