PUNKT APTECZNY ARKADIA Aleksandra Skoczyńska (Czarków ul. Powstańców Śl. 23)

PUNKT APTECZNY ARKADIA Aleksandra Skoczyńska (Czarków ul. Powstańców Śl. 23)
ul. Powstańców Śląskich 23, 43-211 Czarków

PUNKT APTECZNY ARKADIA Aleksandra Skoczyńska (Czarków ul. Powstańców Śl. 23)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
Każda butla zawiera tlenek azotu 400 ppm mol/mol. Z butli gazowych napełnianych pod ciśnieniem bezwzględnym 155 barów uzyskuje się: z 2-litrowej butli gazowej - 307 litrów gazu pod ciśnieniem 1 bara w temperaturze 15st.C; z 10-litrowej butli gazowej - 1535 litrów gazu pod ciśnieniem 1 bara w temperaturze 15st.C.
1 g kremu zawiera 5 mg prednizolonu piwalanu.

Dieta Shred to dieta odchudzająca opracowana przez doktora Iana K. Smitha - doradcę prezydenta USA Baracka Obamy ds. fitnessu, sportu i żywienia. Jej celem jest nie tylko rozszarpanie (ang. shred) tłuszczu na strzępy i pozbycie się zbędnych kilogramów, lecz także nauka dokonywania trafnych wyborów żywieniowych. Dzięki temu już nie będziesz musiała być na wiecznej diecie. Na czym polega dieta Shred? Ile można na niej schudnąć?

Zamierzasz się odchudzać i zastanawiasz nad zmianą diety, polegającą na wprowadzeniu do menu produktów typu light. Czy to dobry pomysł? Co zawierają produkty light, slim, fit i jak obniżana jest ich kaloryczność i czy są zdrowe? Sprawdź, czy spożywanie żywności typu light jest dobrym sposobem na zrzucenie nadwagi.

Dobra dieta jest najlepszym sposobem, by uniknąć raka żołądka. Co jeść radzi prof. Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska, specjalista ds żywienia z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przeczytaj koniecznie jeśli masz refluks lub wrzody żołądka.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.