APTEKA PRYWATNA ŚW. ANTONIEGO D.Syguła, R.Surma Sp.J. (Chorzów ul. Ks. Czempiela 8)

APTEKA PRYWATNA ŚW. ANTONIEGO D.Syguła, R.Surma Sp.J. (Chorzów ul. Ks. Czempiela 8)
ul. Ks. Czempiela 8, 41-506 Chorzów

APTEKA PRYWATNA ŚW. ANTONIEGO D.Syguła, R.Surma Sp.J. (Chorzów ul. Ks. Czempiela 8)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 1,575 mld CFU Lactobacillus acidophilus, 0,525 mld CFU Lactobacillus lactis, 0,525 mld CFU Bifidobacterium longum, 0,35 mld CFU Lactobacillus rhamnosus, 0,35 mld CFU Bifidobacterium breve oraz 0,175 mld CFU Bifidobacterium bifidum.
Owoc anyżu (34%), liść melisy (28%), owoc kopru włoskiego (28%), kwiatostan lipy (10%).
1 fiolka zawiera 100, 500 lub 1000 mg pemetreksedu (w postaci pół pięciowodzianu soli dwusodowej pemetreksedu). Po rekonstytucji, 1 fiolka zawiera 25 mg/ml pemetreksedu. Preparat zawiera sód.

Dieta OXY to nowa dieta proteinowa, której zasady są podobne do zasad diety Dukana. Dieta OXY została jednak ulepszona przez specjalistów, dzięki czemu - zdaniem jej autorów - nie wpływa negatywnie na organizm tak, jak dieta białkowa autorstwa zniesławionego dietetyka. Na czym polega dieta OXY? Ile można na niej schudnąć? I co najważniejsze - czy dieta OXY jest bezpieczna dla zdrowia?

Dieta koktajlowa dla urody i zdrowia znana jest od lat - owoce i warzywa to skarbnica magicznej mocy witamin i minerałów. Te niewidoczne, maleńkie składniki każdego dnia pomagają nam dbać o cerę, paznokcie, włosy i... dobre samopoczucie. Wypróbuj nasze przepisy na koktajle dla urody.

Dieta czystego jedzenia eliminuje żywność wysoko przetworzoną, a opiera się na "prawdziwej żywności", najlepiej organicznej oraz z upraw i hodowli ekologicznych. Jest dietą odchudzającą, która ma też wpłynąć pozytywnie na stan zdrowia. Zasady diety czystego jedzenia są bardzo zbliżone do sposobu odżywiania rekomendowanego przez wielu specjalistów ds. żywienia. Co można jeść na diecie czystego jedzenia? Czy rzeczywiście pomaga schudnąć i polepszyć zdrowie?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.