APTEKA LUX-LEK mgr farm. Daniela Pawleta (Chorzów ul. Powstańców 26)

APTEKA LUX-LEK mgr farm. Daniela Pawleta (Chorzów ul. Powstańców 26)
ul. Powstańców 26, 41-500 Chorzów

APTEKA LUX-LEK mgr farm. Daniela Pawleta (Chorzów ul. Powstańców 26)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml konc. do sporz. roztw. do inf. zawiera 10 mg zydowudyny.
1 tabl. powl. zawiera 25 mg, 100 mg, 200 mg lub 300 mg kwetiapiny (w postaci fumaranu). Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. zawiera 100 mg wyciągu suchego z ziela jeżówki purpurowej; zawiera nie mniej niż 1 mg polifenoli w przeliczeniu na kwas chlorogenowy.

Nadmiar jedzenia szkodzi, a ograniczenie kalorii jest korzystne dla organizmu. Czy zatem głodówka jest zdrowa?

Dieta jajeczna to prawdziwa torpeda. Efekty widać już po kilku dniach. Całość opracowali amerykańscy dietetycy z kliniki Mayo, w ramach planu zwalczania otyłości.

Tabletki odchudzające mogą ci pomóc, jeśli regularnie ćwiczysz, mniej jesz i liczysz kalorie, a mimo to odchudzanie nie przynosi spodziewanych efektów. Chcąc zwiększyć skuteczność odchudzania, sięgnij po preparaty wspomagające odchudzanie. Do wyboru masz tabletki hamujące apetyt, tabletki zmniejszające wchłanianie tłuszczu i tabletki wytwarzające ciepło.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.