APTEKA GRAND Anita Kowalewska, Mariusz Jończyk (Chorzów ul. Parkowa 20)

APTEKA GRAND Anita Kowalewska, Mariusz Jończyk (Chorzów ul. Parkowa 20)
ul. Parkowa 20, 41-500 Chorzów

APTEKA GRAND Anita Kowalewska, Mariusz Jończyk (Chorzów ul. Parkowa 20)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
100 g preparatu zawiera: 15 g wyciągu z korzenia mydlnicy, 45 g wyciągu z liścia babki lancetowatej, 30 g wyciągu z ziela tymianku. Preparat zawiera sorbitol, etanol i benzoesan sodu.
1 ml zawiera 1 mg siarczanu morfiny. Lek zawiera 0,154 mmol (3,54 mg) sodu w 1 ml roztworu.
Każda butla zawiera tlenek azotu 400 ppm mol/mol. Z butli gazowych napełnianych pod ciśnieniem bezwzględnym 155 barów uzyskuje się: z 2-litrowej butli gazowej - 307 litrów gazu pod ciśnieniem 1 bara w temperaturze 15st.C; z 10-litrowej butli gazowej - 1535 litrów gazu pod ciśnieniem 1 bara w temperaturze 15st.C.

Dna moczanowa znana także jako podagra spowodowana jest odkładaniem się kryształków kwasu moczowego w stawach i tkankach okołostawowych. Obrzęk i ból stawów powinien cię skłonić do zmiany diety, która jest podstawą leczenia podagry. Jaka dieta jest wskazana przy dnie moczanowej?

Zarówno w ciąży, jak i w pierwszym okresie po urodzeniu dziecka najlepiej komponować obiad z potraw, które nie zalegają w żołądku, nie drażnią i nie powodują zgagi. Jeśli nie lubisz gotować lub nie masz czasu, by spędzać w kuchni wiele godzin, podpowiadamy, jakie zupy i drugie dania - lekkostrawne i pożywne - można szybko i łatwo przygotować.

Dieta IF (intermitten Fasting) - okresowy post - sprawdzi się, gdy nie masz głowy do liczenia kalorii, jesteś zbyt zabiegana, by jeść regularnie, a diety pudełkowe wydają ci się zbyt drogie. Zasady diety IF są proste - oddzielasz okresy, w których możesz jeść, od tych, w których powstrzymujesz się od sięgania po cokolwiek (posty).

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.