Punkt Apteczny

Punkt Apteczny
ul. Chorkówka (Ośrodek Zdrowia) -, 38-458 Chorkówka

Punkt Apteczny

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
15 ml syropu zawiera: 6,8 g miodu, 0,02 g mleczka pszczelego, 0,49 g zagęszczonego soku malinowego, 0,127 g wyciągu z kwiatostanu lipy, 0,08 g wyciągu z wiązówki błotnej, 0,059 g zagęszczonego soku z bzu czarnego, 0,018 g wyciągu z kwiatów bzu czarnego, 0,045 g wyciągu z owoców róży, 0,038 g wyciągu z czosnku, 1,62 mg cynku, 390 µg witaminy A.
1 kaps. zawiera 10 mg lub 25 mg doksepiny w postaci chlorowodorku. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. zawiera 5 mg lub 10 mg winpocetyny. Tabletki zawierają laktozę.

Na tabletki odchudzające wydajemy coraz więcej pieniędzy. Ale czy odchudzanie przy pomocy tabletki odchudzającej jest skuteczne? Czy tabletki odchudzające w ogóle działają?

Dieta DASH jest nie tylko bardzo zdrowa, ale i nie wymaga wielu wyrzeczeń. Dlatego też - choć określana jako lecznicza - staje się coraz popularniejsza. Głównym celem diety DASH jest wsparcie układu krwionośnego, ale działa dobroczynnie na cały organizm. Przeczytaj, na czym polega dieta DASH - poznaj jej zasady i dowiedz się, jakie daje efekty oraz wypróbuj przykładowy jadłospis!

Dieta 5 czynników Harleya Pasternaka pozwala wykorzystać różnorodne przepisy, co czyni ją bardzo atrakcyjną dietą odchudzającą. Dodatkowo przygotowanie większości posiłków nie zajmuje więcej niż 5 minut. Proponujemy przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie 5 czynników Harleya Pasternaka.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.