APTEKA PRZYJAZNA

APTEKA PRZYJAZNA
ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 4 0, 74-520 Cedynia

APTEKA PRZYJAZNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g żelu zawiera 1000 j.m. heparyny sodowej. Lek zawiera etanol.
1 tabl. zawiera 5 mg lub 10 mg amlodypiny w postaci bezylanu.
1 kaps. zawiera wyciągi naturalnego pochodzenia: 80 mg z liścia Ginkgo biloba, 80 mg korzenia żeń-szenia, 100 mg z ziela pokrzywy oraz 100 mg L-argininy, 5 mg witaminy B6, 5 mg witaminy B2, 2,5 µg witaminy B12, 400 µg kwas foliowy.

Dieta na nadciśnienie pozwala kontrolować ciśnienie krwi i normalnie funkcjonować. Ale trzeba przestrzegać ustalonych przez lekarza zasad, brać leki i właściwie się odżywiać. Dowiedz się, jaką dietę stosować przy nadciśnieniu i jakie zmiany wprowadzić w stylu życia.

Otyłość niesie ze sobą poważne ryzyko powikłań dla układu sercowo-naczyniowego. Osoby cierpiące na choroby serca i układu krążenia - nadciśnienie, miażdżycę, wady lub niewydolność serca - szczególnie powinny zadbać o właściwą dietę. Odchudzanie, czyli redukcja masy ciała w ich przypadku musi być konsultowana z lekarzem.

Chcesz szybko schudnąć, zrób to z głową. Zamiast testować na sobie kolejną dietę cud, udaj się do dietetyka. Profesjonalista poradzi ci, jak skutecznie i co najważniejsze – bez szkody dla twojego zdrowia, zgubić zbędne kilogramy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.