Natura Flos Sp. z o.o. APTEKA NA SÓJCZYM WZGÓRZU (Bytom ul. Szymały 122 A)

Natura Flos Sp. z o.o. APTEKA NA SÓJCZYM WZGÓRZU (Bytom ul. Szymały 122 A)
ul. Szymały 122A, 41-933 Bytom

Natura Flos Sp. z o.o. APTEKA NA SÓJCZYM WZGÓRZU (Bytom ul. Szymały 122 A)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 amp. (2 ml) zawiera 10 mg diazepamu. Lek zawiera etanol, alkohol benzylowy i benzoesan sodu.
1 g maści zawiera 400 j.m. bacytracyny cynkowej, 5 mg siarczanu neomycyny i 5000 j.m. siarczanu polimyksyny B.
2 kaps. zawierają: 600 mg DHA, 200 mg magnezu, 27 mg żelaza, 400 mcg kwasu foliowego (Extrafolate®), 200 mcg jodu, 50 mcg witaminy D3.

Tak jak zmianom podlegają trendy w modzie, tak i w dietetyce i żywieniu sezonowo pojawiają się nowinki. Jedne pozostają z nami na dłużej i są popularne przez kilka lat, o innych natomiast za kilka miesięcy pewnie nie będziemy pamiętać. Jakie diety będą modne w 2016 roku?

Dieta przy zakażeniu bakterią Helicobacter pylori jest ważnym elementem wspomagającym leczenie farmakologiczne. Dzięki właściwemu żywieniu, możesz zmniejszyć ból żołądka, który jest głównym objawem infekcji, i przyspieszyć proces usuwania bakterii z organizmu. Poznaj zasady diety przy zakażeniu bakterią Helicobacter pylori. Sprawdź, co można, a czego nie można jeść podczas przyjmowania leków eliminujących bakterię.

Odchudzanie można wspomóc licznymi związkami chemicznymi, należącymi do grupy termogeników, które naturalnie występują w przyrodzie. Po niektóre z nich warto sięgnąć w postaci suplementów, inne lepiej włączyć do diety. Termogeniki przyspieszają metabolizm i spalanie tłuszczu, pomagając w szybszym osiągnięciu wymarzonej wagi. W jakich produktach żywnościowych można je znaleźć i w jaki sposób działają? Zobacz listę najbardziej skutecznych termogeników.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.