MEDIX Świętek Kędzierzawska Sp. Jawna APTEKA MEDIX (Bytom ul. Didura 3)

MEDIX Świętek Kędzierzawska Sp. Jawna APTEKA MEDIX (Bytom ul. Didura 3)
ul. Didura 3, 41-902 Bytom

MEDIX Świętek Kędzierzawska Sp. Jawna APTEKA MEDIX (Bytom ul. Didura 3)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
100 ml roztworu zawiera 10 g dekstranu o średniej masie cząsteczkowej 40 000.
1 ampułka (1 ml) zawiera 100 j.m. syntetycznej kalcytoniny łososiowej.
1 kaps. dojelitowa zawiera 15 mg lub 30 mg lanzoprazolu. Kapsułki zawierają sacharozę.

Bezkonkurencyjnymi sprzymierzeńcami w oczyszczaniu organizmu są cytrusy. Dodatkowo oczyszczająca dieta owocowa bogata jest w witaminy i mikroelementy, które świetnie działają na skórę. Jednak najwięcej walorów odchudzających spośród wszystkich cytrusów ma ananas.

Nierzadko zdarza się, że po dziewięciu miesiącach ciąży pozostaje niechciana pamiątka w postaci nadwagi. Zobacz, jak możesz sobie z nią poradzić. Jak zmienić sposób odżywiania, by skutecznie i bezpiecznie zmniejszyć wagę. Pamiętaj, że odchudzanie to sprawa długofalowa.

Na temat żywienia w chorobie onkologicznej krąży wiele mitów, których istnienie może negatywnie wpływać na proces leczenia. Mity te funkcjonują nie tylko wśród samych chorych, ale także w świadomości społecznej, co pokazuje badanie SMG/KRC przeprowadzone na zlecenie Nutricii Medycznej. Obalamy te najczęściej spotykane.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.