MAGICZNA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa APTEKA MAGICZNA (Bytom ul. Orzegowska 32)

MAGICZNA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa APTEKA MAGICZNA (Bytom ul. Orzegowska 32)
ul. Orzegowska 32, 41-907 Bytom

MAGICZNA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa APTEKA MAGICZNA (Bytom ul. Orzegowska 32)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 75 mg lub 150 mg pregabaliny. Lek zawiera laktozę.
1 kaps. zawiera co najmniej 1,5 x 109 kwasu mlekowego w proporcjach: 35% Lactobacillus acidophilus, 30% Lactobacillus paracasei, 35% Bifidobacterium bifidum. Preparat zawiera laktozę.
1 fiolka zawiera 42,6 omeprazolu sodowego, co odpowiada 40 mg omeprazolu. 1 ml roztworu do infuzji zawiera 0,426 mg omeprazolu sodowego, co odpowiada 0,4 mg omeprazolu.

W okresie menopauzy szalejące hormony utrudniają utrzymanie figury. By nie utyć, koniecznie trzeba zrewidować dotychczasowy sposób odżywiania się. Menopauza to okres, kiedy szczególnie trzeba zadbać o racjonalną dietę. Dzięki niej zachowasz szczupłą sylwetkę i zadbasz o zdrowie.

Dieta zasadowa to przepis na odkwaszanie organizmu. Do tego dieta alkaliczna jest prosta. Unikasz tego, co zakwasza organizm, jesz to, co przywraca równowagę zasadową w organizmie. Podoba ci się dieta alkaliczna? Wykorzystaj nasze przepisy: falafel, curry z soczewicy i pesto to smaczne i proste potrawy.

Wegetarianizm to nie tylko dieta eliminująca mięso, to także zdrowy styl życia, który opiera się na swoistej filozofii, moralności i poglądach dotyczących żywienia. Dieta wegetariańska jest zdrowa, pod warunkiem że wiesz, jak prawidłowo komponować jadłospis. Oto 12 rad, dla tych, którzy nie chcą jeść mięsa.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.