INDRA Jargan - Szklorz Spółka Jawna "APTEKA BLISKO CIEBIE CENTRUM TANICH LEKÓW"

INDRA Jargan - Szklorz Spółka Jawna "APTEKA BLISKO CIEBIE CENTRUM TANICH LEKÓW"
ul. Dworcowa 24, 41-902 Bytom

INDRA Jargan - Szklorz Spółka Jawna "APTEKA BLISKO CIEBIE CENTRUM TANICH LEKÓW"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 dawka aerozolu do nosa zawiera 32 µg lub 64 µg budezonidu. Preparat zawiera sorbinian potasu.
1 tabl. zawiera 50 mg lub 200 mg worykonazolu. Preparat zawiera laktozę.

Co jeść, by po kontuzji - zwichnięciu lub złamaniu, które wyłączyło cię z aktywnego życia - przyśpieszyć leczenie, a przy tym jednocześnie nie przytyć i uniknąć kłopotów z trawieniem? Przedstawiamy zasady diety oraz przykładowy jadłospis wspomagający rekonwalescencję po kontuzji.

Dieta trzech minerałów składa się z produktów o dużej zawartości cynku, chromu i magnezu. Wpływa bardzo korzystnie na procesy przemiany materii. Jest zdrowa i zrównoważona. Pomaga utrzymać właściwy poziom cukru oraz cholesterolu we krwi. Ponadto, a może przede wszystkim dieta ta pozwala schudnąć 2-3 kilogramy w ciągu tygodnia.

Szef wymaga od ciebie wysiłku i inicjatywy, a ty zapadasz w sen zimowy? Dopada cię zmęczenie? Marzysz, by wreszcie się wyspać? Nie masz na nic siły, a zwłaszcza na przestrzeganie diety. Podpowiemy ci, jakie przekąski najlepiej jeść w pracy, żeby wzmocnić organizm i wszystkiemu podołać.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.