FARMA CARE Sp. z o.o. MEDIQ APTEKA (Bytom ul. Rynek 6)

FARMA CARE Sp. z o.o. MEDIQ APTEKA (Bytom ul. Rynek 6)
ul. Rynek 6, 41-902 Bytom

FARMA CARE Sp. z o.o. MEDIQ APTEKA (Bytom ul. Rynek 6)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 2,5 mg, 5 mg lub 10 mg ramiprylu.
1 ml roztworu zawiera 500 µg alprostadilu.
1 tabl. powl. zawiera 5 mg finasterydu.

Dieta DNA (genetyczna, genodieta) nazywana bywa najbardziej osobistą dietą na świecie. Powód? Dieta określana jest na podstawie badań DNA. Polega na wyeliminowaniu z jadłospisu produktów, które negatywnie wpływają na organizm. Badanie materiału genetycznego wskazuje najlepszy sposób odżywiania, odpowiedni dla genomu konkretnej osoby.

Tabela kalorii - słodycze pomoże dobrać odpowiedni jadłospis nie tylko osobom chcącym zrzucić dodatkowe kilogramy, ale i tym, które nie po prostu nie chcą przytyć. Sprawdź więc , ile kalorii mają słodycze - ciastka, ciasta, batony, lody i inne słodkości.

Chcesz zgubić kilka kilogramów? Nie katuj się ostrą dietą. Wystarczy przestrzegać... 10 przykazań. Każdy wyłom to grzech, który widać w postaci fałdek.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.