"APTEKA POD ŚW. FRANCISZKIEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ APTEKA DBAM O ZDROWIE

"APTEKA POD ŚW. FRANCISZKIEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ APTEKA DBAM O ZDROWIE
ul. Kościelna 10 b, 41-902 Bytom

"APTEKA POD ŚW. FRANCISZKIEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ APTEKA DBAM O ZDROWIE

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 15 mg, 30 mg lub 45 mg pioglitazonu w postaci chlorowodorku. Preparat zawiera laktozę.
100 g preparatu zawiera: 15 g wyciągu z korzenia mydlnicy, 45 g wyciągu z liścia babki lancetowatej, 30 g wyciągu z ziela tymianku. Preparat zawiera sorbitol, etanol i benzoesan sodu.
1 tabl. powl. zawiera 100 mg syldenafilu w postaci cytrynianu. Tabletki zawierają laktozę.

DIETA CINCH Cynthii Sass to dieta odchudzająca, w trakcie której nie trzeba liczyć kalorii, a dodatkowo można jeść czekoladę. Jak przekonuje autorka diety, to sposób na zapanowanie nad jedzeniem na tle emocjonalnym i utratę kilku dobrych kilogramów w miesiąc. Na czym polega dieta cinch Cynthii Sass? Ile można na niej schudnąć?

Głodówka tygodniowa, w przypadku osób zdrowych, nie wymaga konsultacji z lekarzem, ale na pewno wymaga zwolnienia tempa życia. Nie od rzeczy byłoby przeprowadzenie jej w trakcie urlopu. Czy głodówka tygodniowa wymaga przygotowań? Jak się będziesz czuła w trakcie głodówki trwającej aż tydzień?

Jaka dieta jest najlepsza, gdy choroba wrzodowa bardzo ci dokucza? Jaka powinna być dieta w chorobie wrzodowej, gdy po jedzeniu odczuwasz silny ból w dołku, któremu towarzyszą też często objawy niestrawności: zgaga, odbijanie, nudności, a nawet wymioty? Oto jaka powinna być twoja dieta w ostrej fazie choroby wrzodowej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.