APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA mgr farm. Maria Borek (Bytom ul. Świętochłowicka 3a)

APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA mgr farm. Maria Borek (Bytom ul. Świętochłowicka 3a)
ul. Świętochłowicka 3a [brak], 41-909 Bytom

APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA mgr farm. Maria Borek (Bytom ul. Świętochłowicka 3a)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. o przedł. uwanianiu zawiera: 15 mg cynku (75 mg diglicynianu cynku) oraz 800 µg witaminy A (11 mg palmitynianu retinylu).
1 g płynu na skórę zawiera 100 mg kwasu salicylowego i 5 mg fluorouracylu. Preparat zawiera dimetylosulfotlenek.
1 tabl. powl. zawiera 500 mg azytromycyny (w postaci dwuwodnej).

Dieta dla zapracowanych jest dla ciebie, jeśli przebywasz cały dzień poza domem. Wtedy najłatwiej dodać sobie sił niezdrową przekąską. A wtedy zaczyna nakręcać się spirala - złe odżywianie pogarsza zdrowie, negatywnie wpływa na samopoczucie i wydajność pracy. Sprawdź, na czym polega dieta dla zapracowanych.

Pojawiły się informacje, że dieta tasiemcowa czyni cuda. Jednak żaden lekarz nie zaleca takiej metody odchudzającej. Tabletki najłatwiej kupić przez Internet - na forach ogłaszają się dystrybutorzy, którzy prawie nie wspominają o dramatycznych skutkach ubocznych.

Dieta widelcowa zawiera różnorodne przepisy, wśród których dominują te na dietetyczną kolację. Podstawowa zasada diety widelcowej brzmi bowiem: kolację można zjeść tylko za pomocą widelca. Proponujemy przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie widelcowej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.