APTEKA NOVA MARLENA, KONRAD TOBOREK S.C.

APTEKA NOVA MARLENA, KONRAD TOBOREK S.C.
ul. DOLINA 57 0, 85-212 BYDGOSZCZ

APTEKA NOVA MARLENA, KONRAD TOBOREK S.C.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. musująca zawiera 500 mg paracetamolu i 300 mg kwasu askorbowego. Preparat zawiera aspartam i sód.
1 tabl. powl. zawiera 25 mg, 50 mg lub 100 mg syldenafilu w postaci cytrynianu. Lek zawiera laktozę.
1 tabl. zawiera 400 µg kwasu foliowego. Preparat zawiera laktozę.

Z danych przedstawionych na II Zjeździe Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, który odbył się w dniach 15-17 października 2009r. w Szczecinie wynika, że już 20 % Polaków choruje na otyłość, a ponad połowa ma nadwagę. Należysz do tej grupy? Zacznij się leczyć!

Dieta na jesień wprowadza zmianę dekoracji na talerzu. Kolorowe, ciepłe zupy i gotowane warzywa zastępują surówki. Dieta na jesień ma być bardziej kaloryczna i treściwa niż latem. Sprawdź, co jeść, by nie dać się jesiennym chłodom i infekcjom

Dieta owsiankowa (inaczej dieta owsiana) jest dość radykalna i monotonna. Może powodować niedobory witamin, minerałów, wzdęcia i bóle brzucha. Z tego powodu dieta owsiankowa zalecana jest tylko osobom dorosłym i całkowicie zdrowym. Zaletą tej diety jest utrata nawet 2 kg tygodniowo.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.