APTEKA IM. OJCA PIO MAŁGORZATA JASIAKIEWICZ

APTEKA IM. OJCA PIO MAŁGORZATA JASIAKIEWICZ
ul. 11 LISTOPADA 16 0, 85-643 BYDGOSZCZ

APTEKA IM. OJCA PIO MAŁGORZATA JASIAKIEWICZ

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 100 mg dichlorowodorku sapropteryny (równoważny 77 mg sapropteryny).
1 ml płynu zawiera 1 ml wyciągu płynnego ze świeżych liści aloesu drzewiastego (1:4).
1 tabl. powl. zawiera 500 mg, 850 mg lub 1000 mg chlorowodorku metforminy.

Jest wiele diet i możliwości odchudzania. Każdy próbuje tego, co uważa za najlepsze dla siebie. Co jednak robią gwiazdy, takie jak Jennifer Aniston, Cindy Crawford i Sarah Ferguson, żeby szybko schudnąć? Jakie diety stosują? Jak się odchudzają?

Dieta Alleluja jest oparta na produktach, które można znaleźć w Biblii. Jak przekonuje twórca diety, pastor George Malkmus, pomaga ona nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, lecz także oczyścić ciało z toksyn, zaktywizować układ immunologiczny, a co za tym idzie - odmłodzić organizm. Na czym polega dieta Alleluja? Czy rzeczywiście jest skuteczna?

Dieta niskosalicylanowa (aspirynowa) jest jedyną skuteczną metodą walki z alergią na kwas salicylowy. Pozwala ona osobom uczulonym na salicylany uniknąć poważnych w skutkach reakcji alergicznych, do których zaliczamy ataki duszności czy wstrząs anafilaktyczny. Sprawdź, na czym polega dieta aspirynowa i co można jeść, gdy jest się uczulonym na salicylany.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.