APTEKA PRYWATNA MGR Andrzej Tarnowski

APTEKA PRYWATNA MGR Andrzej Tarnowski
ul. KOŚCIELNA 2, 46-220 Byczyna

APTEKA PRYWATNA MGR Andrzej Tarnowski

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ampułka (2 ml) zawiera 75 mg diklofenaku sodowego i 20 mg chlorowodorku lidokainy.
1 tabletka zawiera: 300 mg diosminy, 50 mg rutozydu, 50 mg hesperydyny, 24 mg niacyny (ekwiwalentu niacyny), 160 mg witaminy C i 75 µg witaminy K2.
1 ml zawiesiny zawiera 10 mg brynzolamidu. Preparat zawiera chlorek benzalkoniowy.

Dieta opracowana przez dr. Ornisha jest dość rygorystyczna, chociaż nie trzeba podczas jej stosowania liczyć kalorii. Sprawdzi się, jeśli nie lubisz mięsa i nie chcesz się głodzić. W Stanach Zjednoczonych dieta ta traktowana jest nie tylko jako dieta odchudzająca, ale jest również metodą leczenia, refundowaną dla pacjentów z chorobami serca.

Skuteczna dieta rozumiana jest zazwyczaj jako dieta trudna, wymagająca nagłej zmiany sposobu żywienia. Jest jednak kilka prostych zasad, które podniosą skuteczność odchudzania i ułatwią przetrwanie rygorystycznej diety. Jedną z nich są małe porcje.

Wielki Post to czas, gdy wierni ograniczają ilość kalorii, stosując post ilościowy lub jakościowy. Czym jest post jakościowy i kiedy obowiązuje? Jakie są jego zasady? Czym jest post ilościowy, kiedy obowiązuje i jakie nakłada ograniczenia?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.