"POD AKACJAMI"

"POD AKACJAMI"
UL.KASZTANOWA 77, 64-234 Bucz

"POD AKACJAMI"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
10 ml syropu zawiera: 4 g owoców bzu czarnego, 96 mg wyciągu z owoców aceroli (24 mg witaminy C), 65 mg ksylitolu, 50 mg wyciągu z kwiatu bzu czarnego, 30 mg wyciągu z korzenia pelargonii afrykańskiej, 30 mg wyciągu z ziela werbeny, 20 mg wyciągu z kwiatu dziewanny wielkokwiatowej, 3 mg cynku i 10 µg witaminy D.
1 tabl. musująca zawiera 330 mg paracetamolu i 200 mg kwasu askorbowego. Preparat zawiera sód, potas i sorbitol.
1 tabl. zawiera 1 mg lub 5 mg haloperydolu; tabl. zawierają laktozę. 1 ml (20 kropli) roztworu zawiera 2 mg haloperydolu; krople zawierają parahydroksybenzoesan metylu (E218) i parahydroksybenzoesan propylu (E216).

Aloes na odchudzanie? Pewnie, że tak! Kiedy pijesz sok z aloesu – na wzmocnienie, czy problemy trawienne – przy okazji możesz schudnąć. Aloes przyspiesza spalanie i wspomaga oczyszczanie organizmu.

Planujecie powiększenie rodziny? Przyjrzyjcie się temu, co jecie na co dzień. Niedobory składników odżywczych mogą utrudniać poczęcie. Jakie składniki muszą się znaleźć w diecie, jeśli chcecie poprawić męską i kobiecą płodność i ułatwić zajście w ciążę? Jakich należy unikać?

Diety wydają się proste, gdy jadasz w domu. Co jednak zrobić, gdy w czasie odchudzania zmuszona jesteś stołować się poza domem? Czy restauracje i fast foody skazują cię na powolne tycie? Na pewno nie! Czas skończyć z szukaniem wymówek. Nawet jedząc poza domem, można się odchudzać.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.