Apteka Quercus

Apteka Quercus
ul. Topolowa 11, 98-275 Brzeźnio

Apteka Quercus

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ampułko-strzykawka zawiera odpowiednio 60 mg, 90 mg lub 120 mg lanreotydu w postaci octanu.
1 fiolka proszku zawiera 331,48 mg lub 1325,92 mg metyloprednizolonu w postaci soli sodowej bursztynianu, co jest równoważne 250 mg lub 1000 mg metyloprednizolonu. Lek zawiera sód (fiolka 250 mg zawiera mniej niż 23 mg sodu, fiolka 1000 mg zawiera mniej niż 67,6 mg sodu).
1 czopek zawiera 15000 j.m. streptokinazy i 1250 j.m. streptodornazy.

Preparaty chelatowane dostarczają nam niezbędnych pierwiastków bez niebezpieczeństwa przedawkowania a co za tym idzie - zatrucia. Istnieją bowiem minerały, które łatwo przedawkować, np. cynk czy chrom. Jednak dzięki procesowi chelatowania nie są one szkodliwe i mogą zostać bezpiecznie usunięte z naszego organizmu. Sprawdź, jak działają minerały chelatowe (chelaty) i dlaczego warto je brać.

Tabela kalorii zawartych w warzywach umożliwi ci sprawdzenie, jak kaloryczne są te produkty, które powinny stanowić podstawę naszej diety. Sprawdź więc, ile kalorii mają warzywa - m. in. kalafior, ziemniaki, marchew, cebula czy buraki.

 

Tabela kalorii zawartych w mleku i przetworach mlecznych wskaże ci, jaką wartość kaloryczną mają te często spożywane przez Polaków produkty. Sprawdź więc, ile kalorii znajduje się w nabiale.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.