"NA ZDROWIE"

"NA ZDROWIE"
ul. WRZESIŃSKA 79 0, 62-307 Borzykowo

"NA ZDROWIE"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera: 250 mg sproszkowanego kłącza imbiru. Preparat zawiera żółcień chinolinową.
2 żelki zawierają 100 mg witaminy C, 16 mg rutyny, 5,2 mg cynku, 10 µg witaminy D.
1 fiolka zawiera 500 mg, 1 g lub 2 g ceftazydymu w postaci pięciowodzianu buforowanego węglanem sodu. Lek zawiera sód (1 fiolka 500 mg zawiera 27 mg sodu, 1 fiolka 1 g zawiera 54 mg sodu, 1 fiolka 2 g zawiera 108 mg sodu).

Johimbina - od lat znana jako afrodyzjak. Najnowsze badania nie potwierdzają już jej wpływu na poziom libido, pewne jest jednak, że likwiduje zaburzenia erekcji. Reakcje chemiczne, które zachodzą w organizmie pod jej wpływem sprawiły, że zaczęto nielegalnie sprzedawać johimbinę jako suplement odchudzający. Kto nie powinien jej zażywać i jakie skutki uboczne są pochodną stosowania zakazanego suplementu?

Wreszcie udało ci się zrzucić nadwagę! Teraz musisz zadbać o to, żeby twój trud nie poszedł na marne - byś nie wróciła do starych nawyków żywieniowych, po których pojawi się efekt jo-jo. Dla niektórych etap tak zwanej stabilizacji wagi po odchudzaniu jest najtrudniejszy. Poznaj kilka pomocnych technik kontrolowania wagi.

Głodówka lecznicza może trwać od 2-3 dni do 6 tygodni - zazwyczaj to 10-14 dni. Dlaczego tak długo? Zwolennicy głodówki leczniczej uważają, że to konieczne, bo organizm dopiero po 5-6 dniach włącza swój układ odpornościowy. Wśród głodówek leczniczych najpopularniejsze są: głodówka jednodniowa i głodówka kilkudniowa. Każda głodówka wymaga odpowiedniego przygotowania - sprawdź, jak przygotować się do głodówki leczniczej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.