"MALWA"

"MALWA"
ul. WOLSZTYŃSKA 16, 64-306 Boruja Kościelna

"MALWA"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera: 40 mg wyciągu z korzenia żeń-szenia, w tym: 1,6 mg ginsenozydów; 800 µg witaminy A (mcg ekwiwalentu retinolu); 5 µg witaminy D; 12 mg witaminy E (mg ekwiwalentu α-tokoferolu), 60 mg witaminy C; 1,1 mg witaminy B1; 1,4 mg witaminy B2; 16 mg niacyny (mg ekwiwalentu niacyny); 1,4 mg witaminy B6; 200 µg kwasu foliowego; 2,5 µg witaminy B12; 50 µg biotyny; 120 mg wapnia; 10,5 mg żelaza; 1,5 mg cynku; 1 mg miedzi; 2 mg manganu; 55 µg selenu; 100 mg lecytyny.
1 g zawiesiny zawiera: 9,8 mg benzokainy, 9,8 mg lewomentolu, 245 mg tlenku cynku.
1 tabl. zawiera 5 mg lub 10 mg olanzapiny.

Osoby z nadwagą często zaspokajają głód szybkimi, kalorycznymi przekąskami. A przecież niewiele trzeba, by jeść smacznie i chudnąć. Sprawdź, jak polubić dietę, poznaj zdrowe sposoby na odchudzanie.

Dieta orkiszowa (wg św. Hildegardy) jest jednym z najbardziej uniwersalnych planów żywieniowych. Na dietę orkiszową mogą przejść osoby zmagające się z wieloma chorobami, jak również te, które chcą oczyścić organizm z toksyn i wyregulować jego pracę. Z diety orkiszowej mogą skorzystać także osoby starające się o dziecko, a nawet kobiety w ciąży. Orkisz nie tuczy, a dzięki zawartości witamin i składników mineralnych zapewnia zdrowy rozwój dziecka. Sprawdź, na czym polega dieta orkiszowa wg św. Hildegardy i kto jeszcze może z niej skorzystać.

Świąd i wysypka po zjedzeniu jajka, drapanie w gardle i łzawienie po lodach z orzechami... Tak może się objawiać alergia pokarmowa. Aby szybciej namierzyć wroga, zobacz, jakie produkty najczęściej prowokują reakcje alergiczne.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.