APTEKA DBAM O ZDROWIE

APTEKA DBAM O ZDROWIE
ul. ŚWIĘTOKRZYSKA 18 0, 26-010 Bodzentyn

APTEKA DBAM O ZDROWIE

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 10 mg lub 20 mg fluoksetyny w postaci chlorowodorku; lek zawiera laktozę.
1 ml roztworu chlorku sodu zawiera 1,2 mg jota-karagenu (Carragelose®), 0,4 mg Κ-karagenu, chlorek sodu i wodę oczyszczoną. Carragelose® to naturalna substancja pozyskiwana z czerwonych alg morskich.
1 g zawiesiny zawiera: 9,8 mg benzokainy, 9,8 mg lewomentolu, 245 mg tlenku cynku.

Dieta rozdzielna dr Haya nie wymaga od nas liczenia kalorii. Jej podstawową zasadą jest bowiem rozdzielenie produktów białkowych od węglowodanowych. Odpowiednie łączenie produktów jest wyznacznikiem sukcesu diety. Ważne jest także to, że potrawy smażymy tylko na oliwie z oliwek lub dusimy i gotujemy na parze. Proponujemy przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie dr Haya.

Dieta cukrzycowa wymaga dyscypliny, konsekwencji oraz zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. Nie musi jednak być monotonna i pozbawiona smakołyków. Uwierz nam - zalecenia żywieniowe, które podajemy specjalnie dla osób z cukrzycą, sprawią, że posiłki będą smaczne i polubi je także twoja rodzina.

Wydaje się oczywiste, że skoro nadwaga jest szkodliwa, to odchudzanie musi być zdrowe. Wiele wskazuje jednak na to, że wcale tak nie jest… Czy rzeczywiście diety odchudzające służą naszemu zdrowiu? Kiedy odchudzanie jest szkodliwe?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.