Maria Dobija i Wiesław Kania Sp.J. APTEKA KLIMCZOK (Bielsko-Biała ul.Cyniarska 11)

Maria Dobija i Wiesław Kania Sp.J. APTEKA KLIMCZOK (Bielsko-Biała ul.Cyniarska 11)
ul. Cyniarska 11, 43-300 Bielsko-Biała

Maria Dobija i Wiesław Kania Sp.J. APTEKA KLIMCZOK (Bielsko-Biała ul.Cyniarska 11)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml syropu zawiera 2 mg chlorowodorku hydroksyzyny. Preparat zawiera etanol i sacharozę.
1 ml roztworu zawiera 20 mg dorzolamidu w postaci chlorowodorku. Krople zawierają chlorek benzalkoniowy.

Trądzik męczy nie tylko nastolatki. Dokucza jeszcze długo po dwudziestce. Odpowiednia dieta na trądzik nie zlikwiduje problemów ze skórą, ale może skutecznie wspomóc leczenie trądziku, które jest długie i nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Co jeść, żeby zmniejszyć objawy trądziku?

Efedryna to substancja dopingująca, której efektem stosowania jest zwiększenie zdolności do wysiłku fizycznego. Efedryna wchodzi w skład preparatów na odchudzanie oraz leków stosowanych w chorobach układu oddechowego. Czy stosowanie efedryny przez sportowców poprawia wyniki sportowe i jak substancja ta wpływa na organizm?

Głodówka może być niebezpieczna. I choć jest wielu zagorzałych zwolenników stosowania głodówek, to specjaliści są nieugięci. Głodówka, szczególnie dłuższa niż trzy dni jest niebezpieczna. Oczywiście sama podejmiesz decyzję, czy stosować głodówkę czy nie, ale powinnaś wiedzieć, na co się narażasz.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.