HERBA-BONIS AVIBUS Sp. z o.o. i S-ka Sp.J. APTEKA HERBA (B-B ul.Jutrzenki 20)

HERBA-BONIS AVIBUS Sp. z o.o. i S-ka Sp.J. APTEKA HERBA (B-B ul.Jutrzenki 20)
ul. Jutrzenki 20, 43-300 Bielsko-Biała

HERBA-BONIS AVIBUS Sp. z o.o. i S-ka Sp.J. APTEKA HERBA (B-B ul.Jutrzenki 20)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g żelu zawiera 1 mg maleinianu dimetyndenu. Preparat zawiera glikol propylenowy, chlorek benzalkoniowy.
Roztwór zawiera 0,24% kwasu hialuronowego (w postaci hialuronianu sodu) oraz substancje pomocnicze, w tym wodę jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, disodu fosforan dwunastowodny i sodu diwodofosforan dwuwodny.
1 tabl. zawiera 12,5 mg lub 25 mg hydrochlorotiazydu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta zielona to dieta oczyszczająca organizm z toksyn. Zielone warzywa, owoce i zioła, na których jest oparta dieta, są źródłem chlorofilu, który reguluje proces detoksykacji organizmu. Ponadto reguluje metabolizm, dlatego "skutkiem ubocznym" stosowania diety zielonej jest spadek wagi. Sprawdź, na czym polega dieta zielona i jakie są jej efekty.

Dieta Andersona zawiera przepisy kulinarne, które, zdaniem dietetyka, pozwolą nie tylko schudnąć, lecz także poprawić ogólny stan zdrowia. Przepisy, jakie oferuje dieta Andersona są bardzo różnorodne, ponieważ jedynym ograniczeniem w ich komponowaniu jest zasada niełączenia produktów węglowodanowych i białkowych. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie Andersona.

Dieta paleo dr. Lorena Cordaina swymi korzeniami tkwi w prehistorii. Ale właśnie w tej chwili jest hitem diet odchudzających! Zamiast "polować" na węglowodany, nakazuje zwiększyć w diecie ilość białek. I uzupełnić je warzywami i owocami. Sprawdź zasady diety paleo.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.