Grzywacz Bożena APTEKA ŚW. ŁUKASZA

Grzywacz Bożena APTEKA ŚW. ŁUKASZA
ul. Janowicka 11, 43-300 Bielsko-Biała

Grzywacz Bożena APTEKA ŚW. ŁUKASZA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml zawiesiny zawiera 50 mg pyrantelu w postaci embonianu. Lek zawiera sorbitol.
100 g preparatu zawiera 19,5 g talku, 15,0 g tlenku cynku oraz 1,0 g garbników syntetycznych (taniny).
Sok ze świeżego ziela pokrzywy. Preparat zawiera etanol 20-25%.

Odchudzanie wg diety dr. Atkinsa już dawno podbiło Hollywood i wciąż zdobywa nowych zwolenników, również w Europie. Według Atkinsa przyczyną nadwagi są przede wszystkim węglowodany, dlatego podstawą diety powinny być białka i tłuszcze. Dieta Atkinsa to jednak kontrowersyjny sposób odchudzania - jest uboga w witaminy i długotrwałe jej stosowanie może się poważnie odbić na zdrowiu.

Diety wydają się proste, gdy jadasz w domu. Co jednak zrobić, gdy w czasie odchudzania zmuszona jesteś stołować się poza domem? Czy restauracje i fast foody skazują cię na powolne tycie? Na pewno nie! Czas skończyć z szukaniem wymówek. Nawet jedząc poza domem, można się odchudzać.

Wielkanoc to święta, w czasie których trudno jest powstrzymać się od jedzenia dań, kuszących nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Jednak jest i na to sposób - można odchudzić potrawy, aby były mniej kaloryczne, a potem śmiało je próbować! Jak odchudzić świąteczne menu?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.