eApteka Sp. z o.o. Sp. Kom. Apteka21 (Bielsko-Biała ul. Żywiecka 142)

eApteka Sp. z o.o. Sp. Kom. Apteka21 (Bielsko-Biała ul. Żywiecka 142)
ul. Żywiecka 142, 43-300 Bielsko-Biała

eApteka Sp. z o.o. Sp. Kom. Apteka21 (Bielsko-Biała ul. Żywiecka 142)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
5 ml syropu (tj. 1 łyżeczka) zawiera: 0,82 g wyciągu płynnego złożonego z: kwiatostanu lipy, kwiatu bzu czarnego i korzenia prawoślazu (1:1:0,5), 0,33 g koncentratu z porzeczki, 0,04 g wyciągu suchego z owoców aceroli, 0,03 g wyciągu płynnego z owoców bzu czarnego (Rubini). Preparat zawiera sacharozę.
2 kaps. zawierają 422 mg kwasów omega 3 (52 mg EPA i 234 mg DHA), 69 mg ekstraktu z kwiatów aksamitki wzniesionej (12 mg luteiny i 2,4 mg zeaksantyny), 50 mg ekstraktu z owoców aronii czarnej (12,5 mg antocyjanidyn), 80 mg witaminy C, 12 mg witaminy E, 10 mg cynku, 0,5 mg miedzi i 25 µg selenu.

Dieta niskopurynowa to dieta lecznicza, która jest przeznaczona przede wszystkim dla osób zmagających się z dną moczanową (artretyzmem). Dieta niskopurynowa może także zapobiec odkładaniu się kamieni nerkowych. Na czym polega dieta niskopurynowa? Co można jeść? Jakie produktyzakazane?

Drugi etap diety Atkinsa rozpoczyna się po 14 dniach pierwszej fazy. Jadłospis w drugim etapie diety Atkinsa nie różni się od tego z fazy poprzedniej, ale pozwala na stopniowe zwiększenie ilości węglowodanów, dzięki czemu codzienne menu jest nieco bogatsze.

Dieta DNA (genetyczna, genodieta) nazywana bywa najbardziej osobistą dietą na świecie. Powód? Dieta określana jest na podstawie badań DNA. Polega na wyeliminowaniu z jadłospisu produktów, które negatywnie wpływają na organizm. Badanie materiału genetycznego wskazuje najlepszy sposób odżywiania, odpowiedni dla genomu konkretnej osoby.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.