BRL CENTER-POLSKA Sp. z o.o. APTEKA DR. MAX (Bielsko-Biała Al. Gen. Andersa 81)

BRL CENTER-POLSKA Sp. z o.o. APTEKA DR. MAX (Bielsko-Biała Al. Gen. Andersa 81)
Al. Gen. Andersa 81, 43-300 Bielsko-Biała

BRL CENTER-POLSKA Sp. z o.o. APTEKA DR. MAX (Bielsko-Biała Al. Gen. Andersa 81)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g żelu zawiera 20 mg trokserutyny. Preparat zawiera parahydroksybenzoesan etylu i bronopol.
1 tabl. do ssania zawiera 1,5 mg chlorku cetylopirydyniowego. Preparat zawiera sorbitol.

Drugie śniadanie to bardzo ważny posiłek, szczególnie jeśli planujesz odchudzanie. Zwykle nie jesz śniadania, w biegu wypijasz kawę, w pracy schrupiesz dwa batoniki i dopiero po powrocie do domu zaczynasz ucztować? Chyba nie powinno cię dziwić, że masz nadwagę. Pozbędziesz się nadmiaru kilogramów, jeśli podczas odchudzania zmienisz sposób odżywiania i rozsądnie zaplanujesz posiłki.

Profilaktyczna dieta dla serca pozwala na dogadzanie podniebieniu - i słusznie, przecież smaczne jedzenie to wielka przyjemność. Wcale nie trzeba rezygnować ze smacznych posiłków, by dieta chroniła przed chorobami serca. Dieta zdrowa dla serca nie musi też być całkowicie pozbawiona tłuszczu.

Raz lub kilka razy do roku chcemy oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn, zrzucić kilogramy, odzyskać formę. Chwytamy się modnych diet oczyszczających. Ale czy stosowanie detoksu jest konieczne, czy przynosi jakiekolwiek korzyści? Rozwiewamy wątpliwości.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.