Barbara Konior, Tomasz Konior s.c. APTEKA W LIPNIKU

Barbara Konior, Tomasz Konior s.c. APTEKA W LIPNIKU
ul. Podgórna 13, 43-305 Bielsko-Biała

Barbara Konior, Tomasz Konior s.c. APTEKA W LIPNIKU

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. dojelitowa zawiera 20 mg lub 40 mg pantoprazolu.
1 tabl. powl. zawiera 100 mg syldenafilu w postaci cytrynianu.
1 kaps. zawiera 50 mg, 100 mg 150 mg lub 200 mg flukonazolu; lek zawiera laktozę.

Dieta Kwaśniewskiego, inaczej dieta optymalna, to plan żywieniowy, którego podstawą są produkty tłuszczowe. Jednak jadłospis w diecie dr Kwaśniewskiego można skomponować tak, aby wspomagały one metabolizm i przyśpieszały proces odchudzania. Sprawdź przykładowy, tygodniowy jadłospis w diecie dr Kwaśniewskiego.

Dieta zegarowa jest krótkotrwała, warto ją zastosować po większym przejedzeniu, gdy zależy ci na szybkim oczyszczeniu organizmu. Jakie są wady i zalety diety zegarowej? Jak wygląda jadłospis w diecie zegarowej?

Dla osób, które przeszły zawał mięśnia sercowego prawidłowe odżywianie jest tak samo istotne, co regularne przyjmowanie leków. Co i jak jeść, aby serce po zawale nabrało sił?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.