APTEKA DBAM O ZDROWIE

APTEKA DBAM O ZDROWIE
ul. ANTONIUK FABRYCZNY 7/2, 15-762 BIAŁYSTOK

APTEKA DBAM O ZDROWIE

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera: 150 mg potasu, 52 mg magnezu i 0,7 mg witaminy B6.
1 kaps. zawiera 1 x 109 CFU Lactobacillus rhamnosus LR06, 1,5 x 109 CFU Lactobacillus plantarum LP01, 2 x 109 CFU Lactobacillus acidophilus LA02 i 1,5 x 109 CFU Lactobacillus fermentum. Preparat zawiera laktozę z mleka.
1 g żelu zawiera 10 mg chlorowodorku tromantadyny. Preparat zawiera parahydroksybenzoesan metylu, kwas sorbinowy.

Dieta dla maturzystów jest źródłem energii niezbędnej w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego. Dzięki bogactwu odpowiednich witamin, minerałów i innych składników odżywczych przyczynia się do poprawy koncentracji, sprawności intelektualnej i zwiększa chęć od nauki. Sprawdź, co jeść przed maturą i po jakie produkty najlepiej sięgnąć w dniu egzaminu.

Najmniej skuteczne diety najczęściej doprowadzają do ponownego przyrostu masy ciała w krótkim czasie po zakończeniu kuracji odchudzającej. Niektóre z nich są również niezdrowe - są przyczyną anemii, odwapnienia kości, wzrostu poziomu cholesterolu czy choroby nerek i wątroby. Jednak najgorsze są diety, które mogą doprowadzić do choroby alkoholowej, a nawet śmierci. Które diety są najmniej skuteczne?

Dieta bezmleczna jest formą leczenia skazy białkowej (alergii pokarmowej na białka mleka). Jest także przeznaczona dla osób, które nie tolerują białek mleka i laktozy. Dieta bezmleczna jest dla uczuleniowca bardzo ważna, ponieważ nie tylko likwiduje objawy alergii, lecz także pozwala dziecku rozwijać się prawidłowo i pomaga zapobiegać astmie i innym chorobom o podłożu alergicznym. Sprawdź, co można jeść, a czego nie, będąc na diecie bezmlecznej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.