APTEKA BLISKA SAMOOBSŁUGOWA

APTEKA BLISKA SAMOOBSŁUGOWA
ul. GAJOWA 59C, 15-794 BIAŁYSTOK

APTEKA BLISKA SAMOOBSŁUGOWA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu zawiera 2,5 mg desloratadyny i 120 mg siarczanu pseudoefedryny.
1 wkład (3 ml) zawiera 300 j. rozpuszczalnej insuliny aspart i insuliny aspart krystalizowanej z protaminą w stosunku 30/70 lub 50/50.
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 1,5 mg indapamidu. Preparat zawiera laktozę.

Szef wymaga od ciebie wysiłku i inicjatywy, a ty zapadasz w sen zimowy? Marzysz, by wreszcie się wyspać i naprawdę już na nic nie masz siły? Podpowiemy ci, jakie drugie śniadanie zabrać do pracy, żeby zwalczyć jesienną depresję i ciągłe zmęczenie.

Dieta antycellulitowa jest zdrowa i lekka. By wygrać z cellulitem dietę warto stosować zawsze, jako sposób na życie. Na czym polega dieta na cellulit?

Nie istnieją żadne diety cud. Aby raz na zawsze zrzucić zbędne kilogramy, trzeba naprawdę zadbać o siebie. Jeśli wypróbowałaś już wszystkie sposoby odchudzania i nie ma efektów, jeśli brakuje ci żelaznej woli, motywacji i konsekwencji, skorzystaj z pomocy lekarza, dietetyka, psychologa i trenera.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.