APTEKA AQUA VITAE NA STOŁECZNEJ

APTEKA AQUA VITAE NA STOŁECZNEJ
ul. STOŁECZNA 7/5/1, 15-879 BIAŁYSTOK

APTEKA AQUA VITAE NA STOŁECZNEJ

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabletka zawiera 250 mg lub 500 mg naproksenu.
2 kaps. zawierają: 260 mg ekstraktu z korzenia szparaga groniastego (Asparagus racemosus (Shatavari)), 200 mg ekstraktu z korzenia Maca (Lepidium meyenii), 150 mg ekstraktu z korzenia traganka błoniastego (Astragalus membranaceus Bunge), 102 mg L-karnityny, 50 mg ekstraktu z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata (w tym 30 mg kwasu bosweliowego)), 28 mg ekstraktu z kwiatu i pręcika szafranu uprawnego (Crocus sativus L.), 10 mg cynku, 55 µg selenu.
1 ml zawiesiny doustnej zawiera 20 mg karbamazepiny. 1 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu zawiera 200 mg lub 400 mg karbamazepiny.

Dieta Schrotha jest dość kontrowersyjna. Jadłospis w diecie Schrotha jest bowiem wzbogacony w wino, które można spożywać w dużych ilościach - nawet do 1/2 l dziennie. Sprawdź, jak wygląda przykładowy jadłospis w diecie Schrotha. Jak skomponować tygodniowy jadłospis w diecie Schrotha?

Jak schudnąć 10 kg? Nie ma na to jednej idealnej recepty dla wszystkich, jednak skupiając się na kilku wskazówkach sprawdzonych na klientach trafiających do mnie na kuracje dietetyczne mogę określić, co powoduje przyspieszenie proces odchudzania i umożliwia bardziej świadome przez niego przejście. Przedstawiam zalecenia z mojego gabinetu, które odpowiedzą, jak schudnąć 10 kg, a nawet więcej w zdrowy i zrównoważony sposób - mówi Aleksandra Żyłowska, dietetyk.

Dieta 3D chili jest stworzona dla osób, które bez głodówek i wspomagaczy w postaci suplementów diety chcą stracić zbędne kilogramy. Dieta 3D chili została zaprojektowana w taki sposób, że każdy posiłek jest dobrany do szybko zmieniających się potrzeb odchudzającego. Chudnie się dzięki odpowiednio dobranym przyprawom (nie tylko chili!) poprawiającym przemianę materii.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.