APTEKA PS PHARM

APTEKA PS PHARM
ul. ZWYCIĘSTWA 38, 78-200 Białogard

APTEKA PS PHARM

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 500 mg lub 1000 mg paracetamolu.
5 ml płynu (1 łyżeczka) zawiera: 171,4 mg ekstraktu z ziela nasturcji większej (DER 7:1), 50 mg ekstraktu z kwiatu bzu czarnego (DER 4:1), 48 mg ekstraktu z korzenia chrzanu pospolitego (DER 10:1), 25 mg ekstraktu z liści Andrographis paniculata (DER 10:1), 20 mg ekstraktu z ziela werbeny pospolitej (DER 5:1), 10 mg ekstraktu z korzenia goryczki żółtej (DER 5:1), 10 mg ekstraktu z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (DER 4:1), 1,4 mg witaminy B6 (chlorowodorek pirydoksyny).
1 tabl. powl. zawiera 0,15 mg dezogestrelu i 0,02 mg lub 0,03 mg (forte) etynyloestradiolu; tabletki zawierają laktozę.

Jak schudnąć bez wysiłku - to pytanie zadajesz sobie każdego dnia. Mamy dla ciebie dietę idealną, czyli taką, która nie wiąże się z poświęceniem i mnóstwem pracy. To dieta efektywna - odchudzanie następuje w równym tempie, nie czujesz głodu i na finiszu nie grozi ci efekt jo-jo.

Dieta zielona to dieta oczyszczająca organizm z toksyn. Zielone warzywa, owoce i zioła, na których jest oparta dieta, są źródłem chlorofilu, który reguluje proces detoksykacji organizmu. Ponadto reguluje metabolizm, dlatego "skutkiem ubocznym" stosowania diety zielonej jest spadek wagi. Sprawdź, na czym polega dieta zielona i jakie są jej efekty.

Lody: wolisz śmietankowe czy sorbety? Przy wyborze kierujesz się smakiem czy ilością kalorii? A może należysz do tej grupy osób, które nie potrafią oprzeć się słodkiej polewie i bitej śmietanie? Zobacz ile kalorii mają lody śmietankowe, sorbety i lody z automatu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.