APTEKA

APTEKA
PLAC WOLNOŚCI 6/7, 78-200 Białogard

APTEKA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 100 mg lub 200 mg celekoksybu. Preparat zawiera laktozę.
1 fiolka 0,5 ml (2 ml) zawiera roztwór docetakselu w postaci trójwodzianu, co odpowiada 20 mg (80 mg) docetakselu (bezwodnego). 1 fiolka zawiera 1 ml (4 ml, 8 ml) koncentratu, co odpowiada 20 mg (80 mg, 160 mg) docetakselu. Preparat zawiera etanol.
Żel zawiera: SepicalmTM S (1%), mocznik (1%) oraz kompleks α-hydroksykwasu (AHA) z L-argininą.

Dna moczanowa znana także jako podagra spowodowana jest odkładaniem się kryształków kwasu moczowego w stawach i tkankach okołostawowych. Obrzęk i ból stawów powinien cię skłonić do zmiany diety, która jest podstawą leczenia podagry. Jaka dieta jest wskazana przy dnie moczanowej?

Dla osób, które przeszły zawał mięśnia sercowego prawidłowe odżywianie jest tak samo istotne, co regularne przyjmowanie leków. Co i jak jeść, aby serce po zawale nabrało sił?

Nawet jeżeli masz mało czasu, możesz co nieco zrobić dla swojej figury. Oto dieta odchudzająca, która trwa tylko tydzień. Dzięki niej możesz schudnąć nawet do półtora kilograma. Jest to dieta zbilansowana, a więc zapewnia odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Oto jadłospis, dzięki któremu tygodniowa dieta odchudzająca będzie prosta.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.