APTEKA "PIGUŁKA"

APTEKA "PIGUŁKA"
ul. CHOPINA 16, 78-200 Białogard

APTEKA "PIGUŁKA"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera: 75 mg wyciągu z ziela skrzypu polnego, 50 mg wyciągu z ziela werbeny pospolitej, 50 mg wyciągu z ziela pokrzywy zwyczajnej, 40 mg wyciągu z owocu fasoli zwyczajnej, 40 mg wyciągu z ziela rdestu ptasiego.
1 ml roztworu zawiera 20 mg pleryksaforu.
5 ml zawiesiny zawiera 120 mg lub 250 mg paracetamolu.

Drugi etap diety Atkinsa rozpoczyna się po 14 dniach pierwszej fazy. Jadłospis w drugim etapie diety Atkinsa nie różni się od tego z fazy poprzedniej, ale pozwala na stopniowe zwiększenie ilości węglowodanów, dzięki czemu codzienne menu jest nieco bogatsze.

Głodówka nie jest sposobem na odchudzanie. Najwyższy czas przestać łączyć te dwa pojęcia. Głodówka może być lecznicza i oczyszczać organizm, ale nie sprawi, że schudniesz. Natomiast odchudzanie nie musi się wiązać z głodówką i liczeniem kalorii. Jeżeli będziesz się trzymała kilku zasad, efekty przyjdą same!

Dieta na brzuch dla kobiety różni się nieco od diety na brzuch dla płci przeciwnej. Przede wszystkim pojawiają się w niej elementy pozwalające uniknąć wzdęć. Jak powinna wyglądać dieta na brzuch dla kobiety?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.