APTEKA CENTRUM BIAŁOGRODZKI PIOTR

APTEKA CENTRUM BIAŁOGRODZKI PIOTR
ul. NARUTOWICZA 35B 0, 21-500 BIAŁA PODLASKA

APTEKA CENTRUM BIAŁOGRODZKI PIOTR

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 10 mg peryndoprylu z argininą i 2,5 mg indapamidu. Tabletki zawierają laktozę.
1 tabl. zawiera 300 mg czosnku. 1 tabl. posiada powyżej 35 jednostek aktywności przeciwdrobnoustrojowej.
1 tabl. zawiera 50 mg lub 100 mg sumatryptanu w postaci bursztynianu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta widelcowa jest skomponowana tak, że nie odczuwasz dotkliwego głodu. Jadłospis w diecie widelcowej jest urozmaicony, ponieważ ograniczenia żywieniowe dotyczą tylko kolacji, w trakcie której są dozwolone tylko te produkty, które można zjeść za pomocą widelca. Sprawdź tygodniowy jadłospis w diecie widelcowej. Jak wygląda przykładowy jadłospis na tydzień w diecie widelcowej?

Co jeść, żeby nie zachorować na raka żołądka? Zamiast produktów wędzonych i marynowanych wybieraj warzywa i świeże owoce. Ogranicz spożywanie soli oraz żywności konserwowanej chemicznie. Zobacz także, które produkty wykazują działanie antyrakowe - dieta w profilaktyce raka żołądka.

Indeks sytości (IS) to wskaźnik opisujący poziom sytości po zjedzeniu porcji produktu spożywczego o określonej wartości kalorycznej. Został opracowany jako narzędzie pomocne w walce z nadwagą i otyłością. Wybór produktów o wysokim indeksie sytości ma pomagać w przestrzeganiu diety niskokalorycznej i zapobiegać napadom głodu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.