PUNKT APTECZNY mgr farm. Aleksandra Potempa (Bełk ul. Główna 72 b)

PUNKT APTECZNY mgr farm. Aleksandra Potempa (Bełk ul. Główna 72 b)
ul. Główna 72b, 44-230 Bełk

PUNKT APTECZNY mgr farm. Aleksandra Potempa (Bełk ul. Główna 72 b)

Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 400 mg ibuprofenu.
Preparat zawiera usieciowany kopolimer 2–hydroksyetylometakrylanu, który posiada polimerowo wiązane i sterycznie osłaniane grupy aminowe, oraz Witepsol 25 W.

Koktajl z jagód lub borówek, dużo sałaty, brokułów i natki pietruszki, chudy drób i ryby, ciemne pieczywo... Dieta smaczna, nie wymagająca wyrzeczeń, a jaka zdrowa! Szczególnie korzystna dla wzroku. Zobacz przykładowy jadłospis w diecie na zdrowe oczy.

Jeśli włosy straciły blask, a paznokcie łamią się, może to być znak, że źle się odżywiasz. Zawarte w produktach spożywczych składniki odżywcze pomogą w naturalny sposób odbudować zniszczone włosy i paznokcie, które będą piękne jak nigdy dotąd.

Jeść mniej – tak zdaniem większości z nas brzmi podstawowa zasada zrzucania wagi. Gdyby to była prawda, zmagania z nadwagą nie kończyłyby się tak często przegraną. Przecież zdarza się, że odmawiamy sobie jedzenia kosztem samopoczucia i formy, a waga ani drgnie. Gdzie popełniamy błąd?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.