APTEKA POD TOPOLĄ Magdalena Grzegorczyk-Hryniewicz (Będzin ul. Stalickiego 2)

APTEKA POD TOPOLĄ Magdalena Grzegorczyk-Hryniewicz (Będzin ul. Stalickiego 2)
ul. Stalickiego 2, 42-503 Będzin

APTEKA POD TOPOLĄ Magdalena Grzegorczyk-Hryniewicz (Będzin ul. Stalickiego 2)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 5 mg lub 10 mg fumaranu bisoprololu.
1 tabl. zawiera 5 mg nebiwololu w postaci chlorowodorku. Tabletki zawierają laktozę.
1 ml koncentratu zawiera 25 mg winfluniny (w postaci wodorowinianu).

Dieta przy raku trzustki zależy m.in. od stopnia zaawansowania choroby i etapu leczenia. Prawidłowo ułożona dieta przy nowotworze trzustki wspomoże obciążony chorobą i często agresywną terapią narząd, a co za tym idzie - zwiększy szanse na wyleczenie. Sprawdź, jakie są zasady diety przy raku trzustki, co można, a czego nie powinno się jeść.

Dieta Colette Lefort to propozycja dla osób, które nie lubią dietetycznego reżimu, ale są na tyle cierpliwe, by na efekty trochę poczekać. Jej stosowanie nie wymaga liczenia kalorii i głodzenia się, pozwala schudnąć powoli, ale systematycznie - do kilograma tygodniowo. Najważniejszą zasadą tej diety jest niełączenie białek z węglowodanami. Zobacz inne zalecenia diety Colette Lefort oraz przykładowy jadłospis na 3 dni.

Dieta zasadowa (alkaliczna) jest przeznaczona dla każdego, kto pragnie zrzucić zbędne kilogramy bez bólu i wyrzeczeń. Wystarczy tylko spożywać produkty, które neutralizują poziom kwasów w organizmie. Można je jeść w dowolnych ilościach. Jak powinien wyglądać obiad w diecie zasadowej? Przepisy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.